Menu block (7.x-2.6) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Block title
or: ବ୍ଲକ ଶୀର୍ଷକ

en: Advanced options
or: ଉନ୍ନତଶୀଳ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: The block has been created.
or: ବ୍ଲକ ଟି ନିର୍ମାଣ ହୋଇଯାଇଛି

en: Book navigation
or: ପୁସ୍ତିକା ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ
