Menu Block (7.x-2.6) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Weight
ur: وزن

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Menu
ur: مینیو

en: Configure
ur: ترتیب

en: Unlimited
ur: لامحدود

en: The block has been created.
ur: بلاک تخلیق کر لیا گیا ہے۔

en: Basic options
ur: بنیادی اختیارات
