Menu block (7.x-2.7) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Block title
af: Bloktitel

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Weight
af: Gewig

en: Export
af: Voer uit

en: Configure
af: Verstel

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: The block has been created.
af: Die blok is geskep.

en: Book navigation
af: Boeknavigasie

en: Basic options
af: Basiese opsies
