Menu Block (7.x-2.7) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Block title
ar: عنوان الصندوق

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Weight
ar: الوزن

en: Export
ar: تصدير

en: Display
ar: العرض

en: Menu
ar: القائمة

en: Configure
ar: ضبط

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: The block has been created.
ar: تم إنشاء الصندوق.

en: Menus
ar: القوائم

en: Menu name
ar: اسم القائمة

en: Available
ar: متوفّر

en: Book navigation
ar: تصفح الوثيقة

en: export
ar: تصدير

en: Basic options
ar: الخيارات الأساسية

en: A configurable tree provided by Menu block.
ar: شجرة قابلة للإعداد تم توفيرها من قبل صندوق القوائم.

en: %menu menu tree
ar: شجرة قائمة %menu

en: menu tree of %menu
ar: شجرة قائمة %menu

en: Edit menu links
ar: تحرير روابط القائمة
