Menu Block (7.x-2.7) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Block title
az: Blok başlığı

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Weight
az: Çəki

en: Export
az: Eksport

en: Display
az: Monitor

en: Menu
az: Menyu

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Menus
az: Menyular

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Available
az: Mövcuddur

en: Book navigation
az: Kitab naviqasiyası

en: Module name
az: Modul adı

en: Menu block
az: Menyu bloku

en: Starting level
az: Başlanğıc səviyyəsi

en: Administrative title
az: İnzibati başlıq
