Menu Block (7.x-2.7) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Weight
he: משקל

en: Export
he: יצוא

en: Display
he: תצוגה

en: Menu
he: תפריט

en: Configure
he: הגדרות

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: The block has been created.
he: התיבה נוצרה.

en: Menus
he: תפריטים

en: Menu name
he: שם תפריט

en: Available
he: זמין

en: Book navigation
he: ניווט בספר

en: Sort
he: מיון

en: Maximum depth
he: עומק מקסימלי

en: Module name
he: שם מודול

en: Enter the module name to export code to.
he: הזן את שם המודול שיש ליצא אליו קוד.

en: Add menu block
he: הוספת תיבת תפריט

en: Menu block
he: בלוק תפריט

en: Starting level
he: רמת התחלה

en: export
he: ייצוא

en: Basic options
he: אפשרויות בסיסיות

en: Administrative title
he: כותרת בממשק הניהול

en: Menu tree
he: עץ תפריט
