Menu block (7.x-2.7) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Weight
lt: Svoris

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Display
lt: Rodymas

en: Menu
lt: Meniu

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: The block has been created.
lt: Blokas sukurtas.

en: Menus
lt: Meniu

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Unconfigured menu block
lt: Nekonfigūruotas meniu blokas

en: @menu_name (level @level1)
lt: @menu_name (lygis @level1)

en: @menu_name (levels @level1-@level2)
lt: @menu_name (lygiai @level1-@level2)

en: @menu_name (levels @level1+)
lt: @menu_name (lygiai @level1+)

en: 1st level (primary)
lt: 1 lygis (pirminis)

en: 2nd level (secondary)
lt: 2 lygis (antrinės)

en: 3rd level (tertiary)
lt: 3 lygis (tretinės)

en: 4th level
lt: 4 lygis

en: 5th level
lt: 5 lygis

en: 6th level
lt: 6 lygis

en: 7th level
lt: 7 lygis

en: 8th level
lt: 8 lygis

en: 9th level
lt: 9 lygis

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
lt: Ar tikrai norite pašalinti "%name" bloką?

en: @menu_name (expanded levels @level1-@level2)
lt: @menu_name (išplėsti lygiai @level1-@level2)

en: @menu_name (expanded levels @level1+)
lt: @menu_name (išplėsti lygiai @level1+)

en: Menu block
lt: Meniu blokas

en: @menu_name (active menu item)
lt: @menu_name (aktyvaus meniu elementas)

en: Starting level
lt: Pradinis lygis

en: export
lt: eksportuoti

en: Basic options
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Configure menu block.
lt: Konfigūruoti meniu bloką.
