Menu block (7.x-2.8) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Weight
be: Вага

en: Export
be: Экспарт

en: Display
be: Паказ

en: Menu
be: Меню

en: Configure
be: Правіць

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: The block has been created.
be: Блок быў створаны.

en: Menus
be: Меню

en: Menu name
be: Назва меню

en: Book navigation
be: Навігацыя па падшыўцы

en: export
be: экспартаваць

en: Basic options
be: Базавыя наладкі
