Menu block (7.x-2.8) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Weight
eu: Pisua

en: Export
eu: Esportatu

en: Display
eu: Bistaratu

en: Menu
eu: Menua

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: The block has been created.
eu: Blokea sortu da.

en: Menus
eu: Menuak

en: Menu name
eu: Menu izena

en: Available
eu: Gaituta

en: Book navigation
eu: Liburu nabigazioa

en: Sort
eu: Sailkatu

en: Add menu block
eu: Menu-blokea erantsi

en: Add a new menu block.
eu: Menu-bloke berria erantsi.

en: export
eu: esportatu

en: Basic options
eu: Oinarrizko aukerak
