Menu block (7.x-2.8) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Menus
pa: ਮੇਨੂ

en: Basic options
pa: ਮੁਢਲੇ ਵਿਕਲਪ
