Menu Block (7.x-2.9) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Block title
bn: ব্লক শিরোনাম

en: Weight
bn: ভর

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Menu
bn: মেনু

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Basic options
bn: সাধারণ অপশন
