Menu Block (7.x-2.9) - en to ca translation catalogue (51 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Weight
ca: Pes

en: Export
ca: Exporta

en: Display
ca: Visualització

en: Menu
ca: Menú

en: Configure
ca: Configura

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: The block has been created.
ca: S'ha creat el bloc.

en: Menus
ca: Menús

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: Available
ca: Disponible

en: Unconfigured menu block
ca: Menú block no configurat

en: @menu_name (level @level1)
ca: @menu_name (nivell @level1)

en: @menu_name (levels @level1-@level2)
ca: @menu_name (nivells @level1-@level2)

en: @menu_name (levels @level1+)
ca: @menu_name (nivells @level1+)

en: 1st level (primary)
ca: 1r nivell (primari)

en: 2nd level (secondary)
ca: 2n nivell (segundari)

en: 3rd level (tertiary)
ca: 3r nivell (terciari)

en: 4th level
ca: 4t nivell

en: 5th level
ca: 5è nivell

en: 6th level
ca: 6è nivell

en: 7th level
ca: 7è nivell

en: 8th level
ca: 8è nivell

en: 9th level
ca: 9è nivell

en: Book navigation
ca: Navegació del llibre

en: Sort
ca: Ordenació

en: Maximum depth
ca: Profunditat màxima

en: Module name
ca: Nom del mòdul

en: Enter the module name to export code to.
ca: Introduïu el nom del mòdul on voleu exportar el codi.

en: @menu_name (expanded levels @level1-@level2)
ca: @menu_name (expandeix els nivells @level1-@level2)

en: @menu_name (expanded levels @level1+)
ca: @menu_name (expandeix els nivells @level1+)

en: Add menu block
ca: Afegeix un bloc de menú

en: Menu block
ca: Bloc de menú

en: @menu_name (active menu item)
ca: @menu_name (element de menú actiu)

en: Starting level
ca: Nivell inicial

en: Active menu item
ca: Element de menú actiu

en: Basic options
ca: Opcions bàsiques

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Current menu
ca: Menú actual

en: Block title as link
ca: Títol del bloc com a enllaç

en: Make the default block title a link to that menu item. An overridden block title will not be a link.
ca: Feu que el títol predeterminat del bloc sigui un enllaç a aquest element de menú. Un títol de bloc sobreescrit no serà un enllaç.

en: This title will be used administratively to identify this block. If blank, the regular title will be used.
ca: Aquest títol s'utilitzarà a l'administració per identificar aquest bloc. Si el deixeu en blanc, s'utilitzarà el títol regular.

en: To learn more about configuring menu blocks, see <a href="!url">menu block’s detailed help</a>.
ca: Per aprendre més sobre la configuració dels blocs de menú, aneu a l'<a href="!url">ajuda detallada del Menu block</a>.

en: the menu selected by the page
ca: el menú seleccionat per la pàgina

en: Menu tree
ca: Arbre de menú

en: The block "%name" has been removed.
ca: S'ha eliminat el bloc "%name".

en: The preferred menus used by <em>&lt;the menu selected by the page&gt;</em> can be customized on the <a href="!url">Menu block settings page</a>.
ca: Els menús preferits per <em>&lt;el menú seleccionat per la pàgina&gt;</em> es poden personalitzar a la <a href="!url">pàgina de paràmetres del Menu block.</a>
