Menu Block (7.x-2.9) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Weight
et: Kaal

en: Export
et: Ekspordi

en: Display
et: Kuva

en: Menu
et: Menüü

en: Configure
et: Seadistus

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: The block has been created.
et: Plokk on loodud.

en: Menus
et: Menüüd

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: Available
et: Saadaval

en: 1st level (primary)
et: 1. tase (esmajärguline)

en: 2nd level (secondary)
et: 2. tase (teisejärguline)

en: 3rd level (tertiary)
et: 3. tase (kolmandajärguline)

en: 4th level
et: 4. tase

en: 5th level
et: 5. tase

en: 6th level
et: 6. tase

en: 7th level
et: 7. tase

en: 8th level
et: 8. tase

en: 9th level
et: 9. tase

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: Sort
et: Järjesta

en: Maximum depth
et: Maksimaalne sügavus

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Add menu block
et: Lisa menüüplokk

en: Add a new menu block.
et: Lisa uus menüüplokk.

en: Menu block
et: Menüü plokk

en: Provides configurable blocks of menu items.
et: Võimaldab seadistatavaid blokke menüüde paremaks kuvamiseks.

en: Starting level
et: Alustav tase

en: Starting level will be
et: Alustav tase on

en: export
et: ekspordi

en: Basic options
et: Põhiseaded

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Configure menu block.
et: Menüüploki seadistamine.
