Menu Block (7.x-2.9) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Block title
os: Блочы сæр

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Weight
os: Уæз

en: Export
os: Экспорт
