Menu Breadcrumb (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Menu
ar: القائمة

en: Advanced
ar: متقدم
