Menu Breadcrumb (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Menu
ne: मेनु

en: Advanced
ne: बिस्तृत
