Menu Breadcrumb (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: pattern
nl: patroon

en: Append page title to breadcrumb
nl: Paginatitel aan het kruimelpad toevoegen

en: Appended page title as an URL.
nl: Paginatitel als een URL toevoegen.

en: Hide the breadcrumb if the breadcrumb only contains the link to the front page.
nl: Het kruimelpad verbergen indien het kruimelpad enkel een link naar de voorpagina bevat.

en: Menu breadcrumb
nl: Menu-kruimelpad

en: Configure menu breadcrumb.
nl: Menu-kruimelpad instellen.

en: Patterns
nl: Patronen

en: Enable / Disable Menus
nl: Menu's inschakelen / uitschakelen

en: Default setting (see below)
nl: Standaardinstelling (zie onder)

en: <strong>Default setting</strong> is not a real menu - it defines the default position and enabled status for future menus. If it is "enabled", Menu Breadcrumb will automatically consider newly-added menus when establishing breadcrumbs. If it is disabled, new menus will not be used for breadcrumbs until they have explicitly been enabled here.
nl: <strong>Standaardinstelling</strong> is geen echt menu. Het bepaalt de standaardpositionering en de ingeschakeld-status voor toekomstige menu's. Indien het is ingeschakeld, zal Menu-kruimelpad de nieuw toegevoegde menu's automatisch meenemen bij het aanmaken van een kruimelpad. Wanneer het is uitgeschakeld zullen nieuwe menu's niet automatisch een kruimelpad krijgen tenzij dit expliciet is ingeschakeld.

en: Menu Breadcrumb
nl: Menu-kruimelpad
