Menu Breadcrumb (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட
