Menu Breadcrumb (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Menu
th: เมนู

en: Advanced
th: ขั้นสูง
