Menu Breadcrumb (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: pattern
cs: vzor

en: Append page title to breadcrumb
cs: Připojit název stránky k drobečkové navigaci

en: Choose whether or not the page title should be included in the breadcrumb.
cs: Vyberte, zda má být název stránky součástí drobečkové navigace.

en: Hide the breadcrumb if the breadcrumb only contains the link to the front page.
cs: Skrýt drobečkovou navigaci, pokud obsahuje pouze odkaz na titulní stránku.

en: Choose whether or not the breadcrumb should be hidden if the breadcrumb only contains a link to the front page (<em>Home</em>.).
cs: Vyberte, zda má být drobečková navigace skryta, pokud obsahuje pouze odkaz na titulní stránku (<em>Domů</em>.).

en: Patterns
cs: Vzory

en: Default setting for future menus.
cs: Výchozí nastavení pro budoucí menu.

en: Default setting (see below)
cs: Výchozí nastavení (viz níže)
