Menu Breadcrumb (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced
et: Täpsem

en: Patterns
et: Mustrid
