Menu Breadcrumb (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Menu
he: תפריט

en: Advanced
he: מתקדם

en: Patterns
he: דפוסים
