Menu Breadcrumb (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Menu
ja: メニュー

en: Advanced
ja: 高度

en: Configure menu breadcrumb.
ja: メニューパンくずを設定します。

en: Patterns
ja: パターン

en: Menu Breadcrumb
ja: メニューパンくず
