Menu Breadcrumb (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Menu
fa: قائم

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Patterns
fa: الگوها
