Menu Breadcrumb (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Menu
ca: Menú

en: Advanced
ca: Avançat

en: Patterns
ca: Patrons
