Menu Breadcrumb (7.x-1.5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Menu
cy: Dewislen

en: Advanced
cy: Uwch
