Menu Breadcrumb (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Advanced
da: Avanceret

en: Patterns
da: Mønstre
