Menu Breadcrumb (7.x-1.5) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Menu
eo: Menuo

en: Advanced
eo: Specialaj
