Menu Breadcrumb (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Menu
fi: Valikko

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Patterns
fi: Sisältöpolut
