Menu Breadcrumb (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Menu
gl: Menú

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Patterns
gl: Patróns
