Menu Breadcrumb (7.x-1.5) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ
