Menu Breadcrumb (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Patterns
lt: Šablonai
