Menu Breadcrumb (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced
lv: Paplašināts
