Menu Breadcrumb (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Menu
oc: Menú

en: Advanced
oc: Avançat

en: Patterns
oc: Motius
