Menu Breadcrumb (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Menu
el: Μενού

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Patterns
el: Πρότυπα
