Menu Breadcrumb (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Menu
eu: Menua

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Patterns
eu: Ereduak
