Menu Breadcrumb (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Menu
hr: Izbornik

en: Advanced
hr: Napredno

en: Patterns
hr: Obrasci
