Menu Breadcrumb (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Menu
is: Valmynd

en: Advanced
is: Ítarlegt
