Menu Breadcrumb (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Enabled
ro: Activat

en: Weight
ro: Greutate

en: Menu
ro: Meniu

en: Advanced
ro: Avansat
