Menu Breadcrumb (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Patterns
sk: Vzory
