Menu Breadcrumb (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Menu
sv: Meny

en: Advanced
sv: Utökad

en: Patterns
sv: Mönster
