Menu Breadcrumb (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Menu
tr: Menü

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Patterns
tr: Değiştirme şablonları
