Menu Breadcrumb (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Patterns
vi: Các mẫu
