Menu Breadcrumb (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Menu
be: Меню

en: Advanced
be: Дадаткова
