Menu Breadcrumb (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Patterns
bo: དཔེ་ཡིག
