Menu Breadcrumb (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Patterns
id: Pola
