Menu Breadcrumb (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Advanced
ka: გაფართოებული
