Menu Bullet Info (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: View
ca: Mostra

en: Menu
ca: Menú

en: Other
ca: Altres

en: Select a view
ca: Selecciona una vista
