Menu Bullet Info (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: View
eu: Bista

en: Menu
eu: Menua

en: Other
eu: Bestea

en: Select a view
eu: Bista aukeratu
