Menu Bullet Info (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: View
gl: Ver

en: Menu
gl: Menú

en: Other
gl: Outro

en: Select a view
gl: Seleccione unha vista
